Kontakt

Otevřená společnost, o.p.s.
se přestěhovala na novou adresu

Uruguayská 5, Praha 2

tel.: 222 561 913

 Více...


Mediální partner soutěže:

Echo24.cz


Podpořili nás:

 

Logo US

 

Logo NKJ

 

Spolupracujeme s:

Rekonstrukce státu

Rekonstrukce státu

FOIAnet

Navštivte nás na Facebooku

Archiv Národní knihovny

Otevrete.cz je součástí Archivu Národní knihovny

 

Dalších 106 odpovědí na vaše dotazy


Příručka pro občany o svobodném přístupu k informacím

Užitečné odkazy:

 

Výpisy z rejstříků přes
E-SHOP

 

Hodnocení úřadů

V této sekci vám přinášíme hodnocení otevřenosti úřadů veřejné správy v České republice. Cílem není jen pozvednout ty nejlepší a zatratit ty nejhorší. Doufáme naopak, že se úřady inspirují u těch více otevřených, a tím naše hodnocení přispěje k zlepšení veřejné správy.

Část "Infoliga" obsahuje odkaz na průběžné hodnocení měst prostřednictvím naší Infoligy. Mimo žebříčků a aktuálních informací máte sami možnost hlasovat o internetových stránkách vašeho města či kraje.

Část "Soutěž Otevřeno x Zavřeno" vám přináší vyhlášení stávajícího ročníku a archiv výsledků naší každoroční soutěže "Otevřeno x Zavřeno". Můžete zde zároveň nominovat své kandidáty na obě ceny, ze kterých budou odbornou porotou a veřejností vybíráni vítězové.

Část "Zlatý Erb" představuje zajímavou soutěž stejnojmenného sdružení, která se snaží nalézt ty nejlepší webové stránky měst a obcí. Hodnotícím kritériem je nejen přístupnost potřebných informací, ale také nadstandardní služby, které města a obce svým občanům poskytují. Otevřená společnost, o.p.s. (a tedy i projekt Otevrete.cz) je jedním z odborných hodnotitelů této soutěže.

         

                                     

 
English Čeština